Ortopedické stélky na míru pro děti již od 2 let

Na základě vyšetření pohybového aparátu Vám individuálně zhotovíme ortopedické stélky

V našem centru několik let používáme profesionální systém stélek Formthotics. Stélky Formthotics jsou vyráběny novozélandskou firmou Foot Science International. Tyto stélky mají unikátní design i materiál ze kterého jsou vyrobeny. Jsou dobrým pomocníkem při řešení problémů pohybového aparátu.

Ortopedické stélky – Formthotics System – Vám individuálně zhotoví naši fyzioterapeuté na základě vyšetření nohou a pohybového aparátu. Stélky pomáhají např. při boleti nohou, pat, achilovky, ale i zad, udržují správné postavení nožní klenby a jsou velmi vhodné i pro děti.

Pro dětskou nohu používáme speciální stélky Formthotics Junior. Velkou výhodou je jejich tvar, mimimální hmotnost a pružnost.  Jedná se o 3/4 stélky s lehkou podporou podélné klenby a optimálním vedení paty. Velice efektivně korigují tzv. vybočení paty (vagozní pata), což je jedna z nejčastějších odchylek nohy u dětí ve věku 2 – 5 let. Na problematiku dětské nohy se specializujeme ve všech pobočkách centra THERAPY POINT (Dejvice, H.Počernice a Zbraslav).

Objednejte svoje děti na konzultaci a vyšetření k našim fyzioterapeutkám. Rádi Vám doporučíme vhodné stélky pro děti již od 2 let.