Ortopedické stélky na míru

Na základě vyšetření pohybového aparátu Vám individuálně zhotovíme ortopedické stélky

Stélky Formthotics jsou vyráběny novozélandskou firmou Foot Science International, která využívá unikátní design, materiál a výrobní proces k vytvoření efektivního nástroje řešení problémů pohybového aparátu.

Ortopedické stélky – Formthotics System – Vám individuálně zhotovíme na základě vyšetření pohybového aparátu. Stélky pomáhají např. při boleti nohou, pat, achilovky, ale i zad, udržují správné postavení nožní klenby a jsou velmi vhodné i pro děti.

Pro dětskou nohu používáme speciální stélky Formthotics Junior. Velkou výhodou je jejich tvar, mimimální hmotnost a pružnost.  Jedná se o 3/4 stélky s lehkou podporou podélné klenby a optimálním vedení paty. Velice efektivně korigují tzv. vybočení paty (vagozní pata), což je jedna z nejčastějších odchylek nohy u dětí ve věku 2 – 5 let. Na problematiku dětské nohy se specializujeme ve všech pobočkách centra THERAPY POINT (Dejvice, H.Počernice a Zbraslav). Objednejte svoje děti na konzultaci a vyšetření k našim fyzioterapeutkám. Rádi Vám doporučíme vhodné stélky pro děti již od 2 let.