Uvolněte svalové napětí – zajděte k nám na masáž

Nechte hýčkat svoje tělo, uvolněte svalové napětí a stres při masáži

Oddejte se jemným rukám našich masérek a vyzkoušejte některou masáž z naší rozšířené nabídky. Volit můžete mezi oblibenou „klasikou“, jako je třeba relaxační masáží zad a šíje, nebo vyzkoušejte úžasný detoxikační účinek medové masáže. Tato masáž původem z Ruska využívá silných detoxikačních účinků medu, který doslova vysává toxiny z pokožky. Masérka vás potře nahřátým medem a lehce jej vmasíruje do pokožky. Masáží se vyplavují toxiny z těla a jejich odstranění je výbornou prevencí před nemocemi především v chladných zimních dnech.

Na medovou masáž se můžete objednat u masérky Štěpánky Sokolové, která masíruje v centru THERAPY POINT v Dejvicích. V její nabídce masáží najdete masáže klasické, relaxační a sportovní, masáž Lomi Lomi, Ayurvédskou masáž a Breussovu masáž.

Na našich pobočkách v Praze 9 a Praze 5 si kvalitní masáže objednejte přímo u našich fyzioterapeutek. Apolena Čadová se věnuje relaxačním masážím a jemným osteopatickým technikám. Fyzioterapeutka Martina Drobná provádí jemné ošetření manuální lymfodrenáží a masáže klasické, relaxační i sportovní.

Ke všem masážím používáme kvalitní přírodní bio oleje a esenciální aroma oleje.

Volba té správné masáže je jen a jen na Vás!

Objednat se můžete mailem info@therapypoint.cz nebo telefonicky 220 515 825, 732 312 445.