Celostní terapie

Mgr. Nadia Klempířová Šafratová
bioenergetická léčba, homeopatické poradenství, léčba závislostí

Mgr. Naďa Klempířová

Kontakt:

  • 602 327 272
  • safranada(zavináč)gmail.com

Při svém holistickém přístupu k léčbě pacientů využívá postupů bioenergetických masáží, homeopatického poradenství a znalostí z oboru psychosomatiky a adiktologie.

Alternativní terapie zahrnuje řadu metod které pomáhají rozkrýt a léčit nemoc v kontextu životních okolností pacienta v souladu s jeho životním příběhem v konkrétním stadiu jeho tělesného, duševního a duchovního vývoje.

Bionenergetickou léčbu můžeme v terminologii dnešních moderních terapeutických technik zaměřených na tělo zařadit mezi somatopsychoterapeutické techniky, pracující se změněnými stavy vědomí, s hlubokou relaxací, odkrývající chronická svalová napětí a omezení dechového cyklu.

S jejich pomocí se terapeut snaží rozpoznat jakým způsobem se negativní emoce a dosavadní způsob vnímání a prožívání reality manifestují v lidském těle.

Sebezkoumání pacienta v empatickém terapeutickém vztahu a správné rozpoznání disharmonické distribuce energie je pak základem k ordinaci různých tělesných cvičení a materie, v mém případě homeopatie, které původní harmonii energetického toku a životní síly restartují.

Alternativní terapie je také dobrým průvodcem na cestě ke svobodě od různých forem závislostí. Relaxace, redukce úzkosti a stresu dokáže navodit rovnováhu, suplovat pocit zdraví a pomůže efektivněji zvládat většinu moderních forem úniku z tíživé reality které mají tak devastující dopad na náš život.

Úspěšnost terapie je zde založena především na subjektivním vnímání pacienta, spolupráci a snaze pochopit proč a jak nemoc a její příznaky ovlivňují jeho život.

Co lze řešit:

Bolesti hlavy, poruchy spánku, bolesti zad, únavový syndrom, chronické choroby zažívacího traktu, poruchy příjmu potravy, nemoci kůže, gynekologické obtíže, funkční neplodnost, alergie, závratě, úzkostné stavy, psychospirituální krize, závislosti atd

Vzdělání:

  • FF Univerzita Karlova, Adiktologie 1.LF Univerzita Karlova
  • Scientia Homeopatica Praha