skupinové cvičení jógy

Nové podzimní lekce cvičení

Nové podzimní kurzy jógy a lekce cvičení v Horních Počernicích začínají!

Lektorka jógy Kamila Černá povede v H.Počernicích opět pravidelně od října každé pondělí lekce Hathajógy. Lekce podzimního kurzu se konají v termínu od října do prosince 2018. Od 17:00 hodin je lekce určená pro začátečníky a lekce od 18:15 pro pokročilejší jogýny. Nově jsme prodloužili délku lekcí o 15 minut na celkovou délku 70 minut, takže je více času na závěrečnou relaxaci a meditaci. Co na lekcích můžete očekávat? Procvičení celého těla v jógových pozicích, protažení a posílení svalů, relaxaci a dechové techniky.

Cvičení s fyzioterapeutkou Hankou Trakalovou pod názvem FYZIO cvičení je nyní ve středu od 17:00 hodin. Na lekci se Hanka věnuje komplexnímu procvičení celého těla a využívá prvků jógy, DNS dle Koláře, pilates a vlastních cviků inspirovaných kojeneckým a dětským pohybovým vývojem.

Rezervace a platba:

Hatha Yoga – zhledem k omezené kapacitě sálu (max. 7 lidí) je nutná rezervace předem a zaplacení celého kurzu. Cena lekce je 175,- Kč za 70 minut x počet lekcí v kurzu. Pokud nemůžete na cvičení přijít, je možné 2 lekce nahradit na středečním cvičení s Hankou, nebo si prodloužit cvičení na pondělní lekci s Kamilou.

FYZIO cvičení – zhledem k omezené kapacitě sálu je nutná rezervace předem. Cena je 1 600Kč/permanentka 10 lekcí/55 minut nebo 185 Kč/ jednotlivá lekce.

Platba je možná pouze v hotovosti na místě nebo bankovním převodem pro předchozí domluvě v centru.