skupinové cvičení jógy

Kurzy yogy jaro 2018

Nový jarní kurz Hathajógy v Horních Počernicích začíná už ve středu 11.4.2018

Lektorka jógy Kamila Černá povede v centru THERAPY POINT v H.Počernicích opět pravidelně každou středu lekce hathajógy. Lekce jarního kurzu se konají v termínu od 11.4. do 23.5. 2018 v 17:00 hodin, necvičí se 2.5.2018. Cvičení je vhodné pro mírně pokročilé i začátečníky. Co na lekcích můžete očekávat? Procvičení celého těla v jógových pozicích, protažení a posílení svalů. Relaxaci a dechové techniky. Podložky na cvičení i další pomůcky Vám zapůjčíme.

Rezervace a platba:

Tento jarní kurz je otevřený pro všechny zájemce, můžete se připojit kdykoliv v průběhu kurzu. Navštěvovat můžete jednotlivé lekce nebo rezervovat celý kurz za zvýhodněné vstupné. Vzhledem k omezené kapacitě sálu (max. 7 lidí) je nutná rezervace předem. Omluvy rezervovaných lekcí jsou možné do 17 hodin předchozího dne, při nezrušení rezervované lekce vám bude účtován storno poplatek ve výši 100% ceny. Omluvy a rezervace provádějte mailem na pocernice@therapypoint.cz nebo telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Cena lekce je 180,- Kč za 60 minut. Platba je možná pouze v hotovosti na místě nebo bankovním převodem pro předchozí domluvě v centru.

Uvítáme, pokud si zarezervujete i více lekcí předem a v případě změny nám dáte co nejdříve vědět.